Haberler - KARAPÜRÇEK ALTINDAĞ BELEDİYESİ ANAOKULU

Haberler

BİLİM VE TEKNOLOJİ HAFTASI

Bilim herkese kapıları açmış sonsuz bir mağaza gibi durmaktadır. Dili, dini, ırkı, ülkesi ne olursa olsun her insan, aklını ve iradesini kullanabilen her insan, bilimin düşselliğinde kendi gerçeğinin peşine düşebilir. Kanatlarını istediği kadar açabilir; uçuşunu kısıtlayacak, engelleyecek duvarlar ve sınırlar yoktur. İşteBilim ve Teknoloji Haftası bunun için tüm dünyada kutlanmaktadır.

Devamı

D DRUBU KUR´AN EĞİTİMİ VERİLMEYE DEVAM EDİLİYOR

D DRUBU KUR´AN EĞİTİMİ VERİLMEYE DEVAM EDİLİYOR

Devamı

Akvaryuma Gittik Çok Eğlendik :))

Devamı

2016/2017 Eğitim-Öğretim yılında Anasınıfı öğrencileri arasında 12 Mart İstiklâl Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü etkinlikleri

2016/2017 Eğitim-Öğretim yılında Anasınıfı öğrencileri arasında 12 Mart İstiklâl Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü etkinlikleri kapsamında  09.02.2017 tarihinde Şube Müdürümüz Cemil ALKIŞ’ın katılımlarıyla Gülpınar Anaokulunda “İstiklâl Marşı’nı Güzel Okuma” yarışması düzenlendi.   Yarışma sonucu ilçemiz finalinde dereceye giren 5/B sınıfı Öğrencimiz Ege Yiğit KESKİN 2. olarak Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleşecek yarışmaya katılmaya hak kazanmıştır.Karapürçek Altındağ Belediyesi Anaokulu olarak öğrencimizin başarılarının devamını diliyoruz.          

Devamı

Yardımlarımız Kardeş Okulumuz İçin Yola Çıktı

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlattığımız yardım kampanyası öğrencilerimizin ve değerli velilerimizin yardımları sayesinde hayat buldu.Toplanan yardımlar Diyarbakır İli Hani İlçesinde bulunan Sergen Ortaokulu ve Sergen Anaokuluna gönderilmek üzere yola çıktı.

Devamı